Киянин в “Борисполі” наступив на каблучку в півмільйона гривень і шукає власника

Киянин в “Борисполі” наступив на каблучку в півмільйона гривень і шукає власника

Ти можеш просто йти в duty free і ненароком наступити на півмільйона. Подумаєш, чого тільки не трапляється в цьому житті. Схожа ситуація сталася з киянином Дмитром, який в аеропорту "Бориспіль" знайшов каблучку всесвітньо відомого бренду Tiffany & Co. І шукає власницю чи власника коштовності, ціна якої може сягати півмільйона гривень!

Чоловік наступив на каблучку, коли проходив паспортний контроль, взяв її і пішов. Пізніше з’ясував, що це платинова обручка з діамантом в півкарата.

Про коштовну знахідку Дмитро розповів дружині й почав шукати господаря недешевого кільця в соціальних мережах. До того ж, він збирається повернути його тільки в тому випадку, якщо йому нададуть сертифікат, номер якого співпадає з гравіруванням всередині обручки.

Дмитро звернувся в фірмовий магазин Tiffany & Co, щоб разом з брендом шукати законного хазяїна. Але як виявилося, каблучку купували не в Україні і запит про неї направили до міжнародної бази. Якщо власника знайдуть по базі, то бренд може передати контакти Дмитра, щоб господар нарешті забрав свою цінність.

На око ювеліри оцінюють цю каблучку в 3 чи 4 тисячі доларів, але якщо чистота діаманту найвища, то каблучка може обійтися і в півмільйона гривень.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив