Під КМДА - лежачий протест велосипедистів

Під КМДА - лежачий протест велосипедистів

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, учасники акції лягли на асфальт біля своїх велосипедів, щоб символічно зобразити тіла збитих на дорозі велосипедистів.

"Головною метою акції є привернення уваги до трьох наших головних вимог: створення велоінфраструктури, а конкретніше це оголошення тендерів на 7 веломаршрутів, на які вже виділила кошти Київрада. Друга вимога, це зниження ліміту швидкості в Києві до 50 км/год, минулої осені підвищено цей ліміт до 80 км/год. І третя вимога, це створення захистів безпеки на дорогах, делініаторів, які відгороджують смуги громадського транспорту від паркування", - зазначила медіакоординатор Асоціації велосипедистів Києва Марина Блудша.

За її словами, акцію Die-in - лежачий протест проводять по всьому світу. "Наприклад, в Берліні кожного разу, коли гине велосипедист відбуваються сидячі або лежачі протести на місці ДТП. Ми вирішили прийти під стіни КМДА, бо саме тут сидять чиновники, які вирішують, чи буде в Києві велоінфраструктура, чи ні", - сказала вона.

Вона повідомила що сьогодні відбудеться засідання транспортної комісії, де одним з питань буде виконання велоконцепції Києва, яка ухвалена 8 лютого 2018 року. "Київрада виділила кошти на проектування 7 веломаршрутів, станом на сьогодні не оголошено жоден тендер. Тому однією з наших вимог є оголосити тендер на всі 7 веломаршрутів", - зазначила Блудша.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив