Київська влада “зачекалася” передачі дому Сікорського на баланс Києва

Київська влада “зачекалася” передачі дому Сікорського на баланс Києва

Галерея

Уряд ніяк не передасть у власність Києва напівзруйнований будинок, у якому народився і виріс перший винахідник гелікоптера Ігор Сікорський.

Про це розповів заступник голови Київської міської держадміністрації Валентин Мондриївський в ефірі “112 Україна”.

Він підтвердив, що ця будівля перебуває на балансі Міністерства оборони.

“І історія з “Гостиним двором”, і історія з Будинком Сікорського тягнеться більше 5-7-10 років. Не повинно бути ситуації, коли балансоутримувач є неефективним власником” – сказав заступник голови КМДА.

“Ми вже кілька разів зверталися і до міністра оборони, і в Кабінет міністрів: передайте нам в місто (міську власність – ред.), ми будемо ефективніше його використовувати. Місто має можливості з бюджету фінансувати реставрацію цієї будівлі Але чи якісь інтереси особисті, чи якісь інші інтереси заважають це зробити”, – заявив він.

“Але ми переконані, що ми свою позицію відстоїмо, і будинок Сікорського – так само, як “Гостиний двір”, – буде переданий, і ми відновимо його для нащадків, для туристичної привабливості”, – додав Мондриївський.

Читайте інтерв’ю з сином Ігоря Сікорського: “Наша родина дуже схвалює присвоєння імені батька аеропорту в Києві”

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив