Депутату Київради від ВО «Свобода», якому спалили авто, напередодні погрожували

Депутату Київради від ВО «Свобода», якому спалили авто, напередодні погрожували

Депутату Київради від ВО «Свобода» Володимирові Назаренку, якому сьогодні уночі спалили авто, напередодні погрожували.

У коментарі «Вголосу» Володимир Назаренко розповів: «За останні чотири місяці – це вже третій напад, спланований. З приводу першого нападу біля будинку, коли мене побили і намагалися зарізати, поліція не знайшла нападників. А безкарність породжує свавілля. А щодо другого нападу у спортзалі, який стався декілька тижнів тому, я вказую на конкретну особу – Северин Сергій, голова організації тітушок «Стоп свавілля». Поліція його затримала, але тут же відпустила. І жодного покарання він не відбув».

Свободівець також додав: нічний підпал автівки також був спланований. Адже близько 01:00 год він повертався додому, а близько 01:50 год його автівка вже палала. «До цього було досить багато погроз у Facebook, з різних джерел. І неофіційно казали, що незадоволені моєю активною політичною діяльністю. Зокрема, висвітленням підкупу виборців чи боротьбою проти рейдерів і тітушок, – додав депутат. – Особливо пов’язую це з боротьбою із будівельною мафією – принциповою позицією, що не підкупити. Були спроби підкупу – але зрозуміло, що свободівці не продаються. І тепер почали тиснути таким чином. Мені складно сказати, хто конкретно погрожував. Але останнім часом були погрози від компанії ZIM Capital – три-чотири дні тому, яку пов’язують з Романюком». З приводу підпалу депутат вже звернувся у правоохоронні органи.

Як писав «Вголос», уночі на проспекті Перемоги в Києві, неподалік від Київського політехнічного інституту, невідомі спалили Toyota Land Criuser депутата «Свободи».

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив