Метро на Виноградар: будівельники почали підготовку майданчиків

Метро на Виноградар: будівельники почали підготовку майданчиків

Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

"Підготовлено дві дільниці, одна з яких знаходиться поблизу станції метрополітену “Сирець”, інша - на перетині вул. Межової та вул. Північно-Сирецької. Обидві ділянки призначені для монтажних робіт обладнання, що буде задіяне під час побудови підземної лінії метро та станції “Мостицька”, зокрема тунелепрохіднецького механізованого комплексу Herrenknecht", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі ведуться роботи з демонтажу перекриття існуючого ствола метрополітену глибиною понад 46 метрів та діаметром більше десяти. Вже встановлено огорожі та виконується тимчасове електрозабезпечення. Наступним кроком буде підготовка до влаштування тимчасових доріг.

"Враховуючи те, що частину робіт заплановано в зоні парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва “Сирецький Гай”, що входить до природно-заповідного фонду України, наступні етапи будівництва пов’язані з отриманням відповідних дозволів", - зазначили в КМДА.

Як повідомлялось, будівництво метро на Виноградар планують завершити до 2021 року. Це передбачено договором, який уклали Київський метрополітен та переможець тендеру на Prozorro ПАТ “Київметробуд” щодо продовження Сирецько-Печерської гілки.

Відповідно до документу, роботи триватимуть до 2021 року, а їх бюджет становить 5 млрд 993 млн грн.

У рамках першої черги робіт на ділянці у майже 4 кілометри передбачається спорудження двох станцій - “Мостицька” та “Проспект Правда” - і відгалуження у бік станції “Виноградар” для подальшого продовження лінії.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив