Замінування лікарні у Києві: бомбу міг закласти колишній АТОвець

Замінування лікарні у Києві: бомбу міг закласти колишній АТОвець

Більше тисячі пацієнтів евакуювали з клінічної лікарні №8, що на Оболоні. Близько 9 ранку надійшло повідомлення про її замінування. Зараз на місці працюють вибухотехніки та кінологи. Вже четверту годину перевіряють приміщення, йдеться в ТСН.12.00.

Десятки людей, які прийшли відвідати рідних, досі не можуть зайти до будівлю, їх не пускають. Людям повідомили, що до загрози вибуху ставляться дуже серйозно, адже про вибухівку повідомили не анонімно, а подзвонила родичка ймовірного мінувальника.

«Є загроза вибуху. Подзвонила родичка АТОвця сказала, шо він заклав 4 вибухівки. Зараз перевіряють. Попередньо встановлено, хто це», - повідомили представники міськради, які перебувають на місці.

Зараз у лікарні залишаються пацієнти реанімації – це 197 людей. Біля них залишили частину медиків. Більше 800 людей перевели на перший поверх.

Це вже не перше повідомлення про замінування цього тижня. Учора вибухотехнікам із кінологами довелось прочісувати Майдан Незалежності. Після кількагодинних пошуків з’ясувалось, що повідомлення хибне, вибухівки нема. У поліції ж кажуть, найчастіше псевдомінерами є або жителі окупованих територій, які хочуть настрахати, або ж люди напідпитку, які вбачають у цьому розвагу чи хочуть таким способом помститися.  За один такий дзвінок телефонні терористи можуть сісти за ґрати на 6 років. 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив