«Ковток повітря»: задуха риби на Вишгородщині

«Ковток повітря»: задуха риби на Вишгородщині

Галерея

Нещодавно під час проведення рейду Київським рибоохоронним патрулем було виявлено масовий замор малька риби. Інцидент стався на водоймі загального користування в районі с. Нижча Дубечня Вишгородського району.

Під час обстеження водойми було виявлено, що на 1 м2 близько 100 екз. загиблих водних біоресурсів. Серед яких: синець, щука, верховодка, плоскирка, краснопірка, карась, окунь та раки.

Даною ситуацією скористалися порушники правил рибальства. Зокрема, один з чоловіків прорубав ополонку та проводив вилов риби, яка скупчилася, за допомогою підсаки. Таким чином йому вдалося перевищити добову норму вилову майже на 12 кг, виловивши водні біоресурси у такій кількості: окунь – 40 шт., по 10 шт. синця та рака, по 6 шт. плоскирки та краснопірки, щука – 5 шт. та судак – 2 шт. Нанесені збитки становлять 5 117 грн.

Інший громадянин здійснював вилов забороненим знаряддям лову «ості». Рибпатрульні вчасно виявили порушення, тож виловити риби та нанести збитків чоловік не встиг. На обох осіб складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

«Вранці наступного дня завдяки спільним зусиллям сільських мешканців було прорубано достатню кількість ополонок для насичення води киснем. Тож ситуацію стабілізовано. Дякуємо небайдужим громадянам за допомогу», – прокоментував керівник рибоохоронного патруля Київщини Володимир Мухін.

Джерело: Київський Рибоохоронний Патруль

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив