Фінанси, платні соціальні послуги, кошториси, адреси новобудов та знесення споруд – нагальні питання Ірпінського міськвиконкому

Фінанси, платні соціальні послуги, кошториси, адреси новобудов та знесення споруд – нагальні питання Ірпінського міськвиконкому

22 січня о 9:00 розпочнеться перше у цьому році засідання виконкому Ірпінської міськради. Нагальні питання – фінанси, платні соціальні послуги, кошториси, адреси новобудов та знесення споруд.

Фінанси стосуються бюджетних змін, використання бюджетних коштів на безоплатне зубопротезування пільговиків, надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування.

Традиційно цікавими є кошториси на виконання різних робіт, що пов’язані з пайовою участю забудовників. Вона спрямована на розвиток інфраструктури міста.

Але сплачується не «живими» коштами бо міського бюджету, а виконаними роботами. Їх вартість відслідкувати практично неможливо. Це неначе бездонне дно, яке повсякчас примудряються пробивати новими, часом захмарними, сумами.

Резонанс можуть викликати питання демонтажу невідомої тимчасової споруди, встановленої без належно оформленої дозвільної документації.

А ще – знесення «житлового будинку, господарських будівель і споруд» Євгенія Пунька (вул. Котляревського, 43). Що це конкретно – не відомо.

Питання виносилося на минуле засідання виконкому, але його дивним чином пропустили, не поставивши на голосування.

Принаймні деякі із членів цього органу достеменно не могли сказати, чи його узагалі озвучували і чи вони приймали якесь рішення. Звісно, що чинна влада не зацікавлена у скандалах – їх і так вистачає.

Рішення виконкому на офіційному сайт Ірпінської міської ради оприлюднені лише за 26 листопада (тільки 2 із 45-ти плюс з голосу), хоча останнє засідання відбулося 18 грудня 2018 року.

Також розглянуть питання про присвоєння поштових адрес новобудовам забудовникам, серед яких сумнівно відомі Яна Ільницька (вул. Білокур, 6) та Олександр Пікулик (вул. Дем’яна Попова, 22).

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив