У Києві на Водохреще комунальники цистернами освячуватимуть питну воду 

У Києві на Водохреще комунальники цистернами освячуватимуть питну воду 

На Водохреще, яке православні християни відзначають 19 січня, співробітники Київводоканалу розводитимуть питну воду для освячення. Напередодні свята комунальники готують автоцистерни, повідомляється на сайті компанії.

«Кожна з водовозок проходить санітарну обробку: спочатку її дезінфікують, заповнюючи водою з хлором, а після промивають чистою питною водою. Після цього представники лабораторій Київводоканалу відбирають проби води з водовозки та відправляють на аналіз», – розказали у Київводоканалі.

Після перевірки автоцистерни відправляють на освячення. Охочі набрати освяченої води на Водохреща можуть після 13 години зі своєю тарою підійти до водовозки у Гідропарку біля каплиці Хрещення Господнього.

Також для працівників водоканалу водовозка курсуватиме 19 січня біля прохідних Бортницької, Деснянської та Дніпровської водопровідних станцій.

Інтронізація (зведення на престол) предстоятеля Православної церкви митрополита Епіфанія відбудеться 3 лютого. Захід відбудеться під час літургії у Софійському соборі в Києві. У цей день митрополиту виповниться 40 років.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив