Заява міського голови Білої Церкви щодо обшуків НАБУ

Заява міського голови Білої Церкви щодо обшуків НАБУ

Напередодні, 9 січня, в Білій Церкві відбулася подія, що викликала резонанс як серед жителів міста та у ЗМІ, в тому числі загальноукраїнських.

Як стало відомо, з дописів громадських активістів, журналістів та, власне, міського голови Геннадія Дикого (у соціальних мережах), детективами НАБУ в приміщенні міської ради, а також у приватному будинку, де проживає родина мера (дружина і троє дітей), здійснювались слідчі дії в межах розслідування у кримінальному провадженні за фактом придбання у 2018 році міською радою будівлі – на предмет суттєво завищеної ціни.

10 січня білоцерківський міський голова Геннадій Дикий на офіційному сайті Білоцерківської міської ради зробив офіційну заяву.

Зокрема, в ній йдеться про наступне: «Всі процеси підготовки, обговорення і прийняття рішень Білоцерківською міською радою проводяться прозоро і гласно, нам нічого приховувати. Будь-хто може відстежити їх проходження, в тому числі використовуючи відеозаписи на офіційних інформаційних ресурсах міської ради. У разі необхідності ми готові додатково надавати інформацію всім зацікавленим, відповідно до чинного законодавства.

Щодо вчорашніх подій – попередніх запитів щодо даного кримінального провадження до міської ради не надходило. На мій погляд, жодної необхідності проводити слідчі дії у такому вигляді – не було. Всю необхідну інформацію слідчим було надано, хоча вона є у відкритому доступі.

Питання придбання приміщення для ЦНАПУ відкрито обговорювалося з 2016 року.

Запевняю, насамперед жителів міста, що рішення міської ради по якому порушено кримінальне провадження прийнято відповідно до вимог чинного законодавства, а саме головне, воно прийняте для розвитку міста та покращення надання послуг жителям територіальної громади».

Думки мешканців Білої Церкви у обговореннях на просторах інформаційних ресурсів розділились: доволі суттєва частина користувачів мереж обурюється тим, що це не та ситуація, коли варто близько сьомої ранку під час різдвяних святкувань приходити зі зброєю до родини із неповнолітніми дітьми із обшуками, адже варто було це зробити більш цивілізованими методами. Інша категорія мешканців Білої Церкви обвинувачує мера у тому, що він у кількох ситуаціях не підтримав місцевих приватних підприємців, тому, на їхню думку, можливо, це своєрідне «відлуння долі».

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив