Будинок вчителя у Києві реставруватимуть спеціалісти

Будинок вчителя у Києві реставруватимуть спеціалісти

Створено робочу групу для уточнення проектних рішень реставрації Будинку вчителя та доопрацювання концепції розвитку Музею Української революції 1917-1921 років, який розміщується у будівлі. Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на КМДА.

Таке рішення ухвалено за результатами виїзної наради за участю Міністра культури України Євгена Нищука, а також заступників голови Київської міської державної адміністрації Вячеслава Непопа та Олександра Спасибка.

У робочу групу увійдуть представники Міністерства культури, КМДА, Інституту національної пам’яті, Музею Української революції 1917-1921 років, замовника реставрації – КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

«Проект реставрації Будинку вчителя схвалений науково-методичною радою при Міністерстві культури, проведена державна експертиза проектно-кошторисної документації, – зазначив Вячеслав Непоп. – Усі питання, які можуть виникати до проекту з огляду на подальший розвиток Музею, будуть ретельно вивчені робочою групою та уточнені у проектних рішеннях».

Нагадаємо, у КМДА незадоволені тим, що кияни протестують через тарифи на комуналку. За твердженням столичних чиновників, судові позови стосовно тарифів винятково муніципальних житлово-експлуатаційних організацій – намагання дестабілізувати ситуацію з обслуговуванням 8,5 тисячі житлових будинків та збільшити дефіцит працівників галузі.

Комментариев 3

Офлайн
Гость RichardSpisy
Гость RichardSpisy 15 марта 2020 11:42
https://шаровоз.рф --- Только гляньте какой сайт --- наклейки на стекло --- Красиво сказано --- регистрация --- Нужно просто очень мне это --- ремонт холодильников aeg --- Вау какой текст --- либхер ремонт холодильников --- Сам не сделаешь, то мастера надо --- шары на день рождения купить дешего
Офлайн
Гость HermanLEK
Гость HermanLEK 23 апреля 2020 20:22
ремонт ноутбуков иркутск ----- Кликните чтобы увидеть это чудо ----- devil may cry 5 купить ---- Различные игры для ПК ---- ультразвуковой отпугиватель клещей для собак ---- Для собак магазин ---- ввгнг а ls 0 66 ---- Если нужен софт ---- Pascal ABC скачать бесплатно для Windows 10
Офлайн
Гость Williecrods
Гость Williecrods 31 июля 2020 02:20
шары на 23 февраля ---- Кликни на сайт ---- Чемодан для ручной клади ---- Нажмите на ссылочку, чтобы посмотреть сайт ---- шары на день рождения москва ---- Шарики воздушные на праздник детям и любимым ---- продажа офисов ---- Ну как круто то ---- бизнес центр w plaza ----- взгляните на сайт ниже ---- аренда офисов омега плаза ---- Посмотрите дверь ---- стальные двери госуслуги вход в личный кабинет быстрый займ королев 2353listtest

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив