Снігопад у Києві: у дорожників була «гаряча» ніч (фото, відео)

Снігопад у Києві: у дорожників була «гаряча» ніч (фото, відео)

У ніч на 25 грудня 365 одиниць снігоприбиральної та допоміжної техніки підприємств «Київавтодору» розчищали столицю від снігу. Про це повідомляє прес-служба комунальної корпорації.

«Святкова ніч 25 грудня для підприємств «Київавтодору» була по справжньому «гарячою»: 365 одиниць снігоприбиральної та допоміжної техніки і бригади з ручного прибирання ні на хвилину не припиняли роботи з прибирання від снігу доріг та вулиць столиці», - йдеться в повідомленні.

Очищення проводилось великими та малими колонами спецтехніки у кількості 4-8 одиниць в залежності від ширини проїжджої частини доріг.

«Одночасно з прибиранням від снігу доріг тривали роботи з очищення тротуарів, наземних переходів, зупинок громадського транспорту, які обслуговуються підприємствами корпорації. До цих робіт були задіяні машини Bucher, трактори та мінінавантажувачі, у тому числі 54 одиниці нової техніки, яку «Київавтодор» закупив восени цього року», - зазначили у корпорації.

Бригади з ручного прибирання проводили обробку та прибирання від снігу сходових маршів, підходів до підземних пішохідних переходів та інших місць загального користування, на яких неможливо використання спецтехніки.

Наразі сніг у столиці зупинився, проте автодорівці продовжують роботи з зимового утримання та уважно слідкують за ситуацією на вулично-дорожній мережі міста, інформує «Київавтодор».

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив