Дорослі ігри з дитячим харчуванням – за зверненням «СтопКору» Київська обласна прокуратура взялась за схеми чиновників, що наживались на дітях

Дорослі ігри з дитячим харчуванням – за зверненням «СтопКору» Київська обласна прокуратура взялась за схеми чиновників, що наживались на дітях

Наприкінці листопада на офіційному сайті Київської обласної прокуратури з’явилось повідомлення, що місцевою Броварської прокуратурою скеровано до суду позовну заяву з вимогою визнати недійсними рішення тендерного комітету міської ради та договору про закупівлю товарів, а саме продуктів харчової промисловості укладеного між Управлінням освіти та науки Броварської міської ради та приватним підприємством.

Зазначимо, що перевірку матеріалів тендерної документації, якою встановлено, що Управлінням освіти та науки Броварської міської ради проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю продуктів харчування, в ході якої встановлено порушення, було розпочато після звернення Голови Броварського відокремленого підрозділу «СтопКору» до місцевого прокурора.

Нагадаємо, в рамках проекту з моніторингу корупційної складової у системі держзакупівель, Броварським підрозділом було встановлено численні порушення публічних закупівель харчових продуктів для дитячих закладів, які мали ознаки змови між учасником та замовниками.

При дослідженні вказаних тендерів біло встановлено, що посадові особи УОН Броварської міської ради не тільки збільшили ціни на товари до максимально можливих, але й позбавили навчальні заклади можливості отримати необхідну кількість харчових продуктів для дітей. Подробиці у матеріалі Отака корупція, малята: у Броварах чиновники об’їдають дітей на мільйони гривень.

Мабуть, чиновники надихнулися біблійними притчами про насичення народу п'ятьма хлібами та кількома рибинами та вирішили, що на обсязі продуктів можна легко зекономити – ніхто й не помітить. От тільки цього разу дива не сталося.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив