У Києві стартували продажі ялинок

У Києві стартували продажі ялинок

Святошинське лісопаркове господарство розпочинає продаж новорічних ялинок. Прості кияни дивуються, чому так рано почалися продажі, а комунальники просять утриматися від купівлі бракон’єрських ялинок і брати “зелених красунь” саме у них. Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Святошинське лісопаркове господарство.

До реалізації підготували 4 види хвойних: ялини, сосна звичайна, ялина колюча та набори гілочок ялини.

Ціни залежать від висоти та виду дерева. Наприклад, півтораметрову сосну можна придбати за 177 гривень, а новорічний букет з набору гілочок за 45 гривень. Загалом кошторис хвойних від 78 до 1248 гривеь. Придбати новорічну красуню можна у Святошинському районі столиці за адресою вулиця Святошинська, 24.

“Сподіваємося на свідомість громадян при придбанні ялинок та дуже просимо не займатися браконьєрством. Точка продажу знаходиться в серці нашого підприємства за адресою вулиця Святошинська, 24”, – закликають у відомстві.

Комунальники нагадують, що за статтею 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка лісу» визначено, що незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяла істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах – карається штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів (5100-8500 грн) доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Нагадаємо, Києво-Печерську Лавру перевіряють на наявність всіх святинь, які були передані в користування УПЦ МП ще три десятиліття тому. Відповідна перевірка, за ініціативи Міністерства культури України, проводиться співробітниками Міністерства та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив