У Києві стартував Перший чемпіонат із англійської мови

У Києві стартував Перший чемпіонат із англійської мови

У Києві стартував Перший чемпіонат із англійської мови, який КМДА проводить спільно із командою наймасовішого освітнього проекту України «Lingva.Skills». У фінальній частині чемпіонату змагаються близько 400 учнів із 32 шкіл Києва. Команда, яка переможе, отримає тенісний стіл для своєї школи. Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на мерію.

Змагання відбуваються у рамках проекту-переможця Громадського бюджету – 2018 «Київ заговорить англійською». Завдяки цьому проекту спочатку планувалось безкоштовне навчання англійської мови для 10 тисяч киян. Але, у зв’язку зі значним попитом, за рік до вивчення англійської долучили 20 тисяч киян. Загалом же організатори отримали майже 70 тисяч заявок від мешканців столиці, які хочуть вивчати англійську мову.

«Зважаючи на популярність вивчення іноземних мов, міська влада ухвалила рішення із початку 2019 року запустити постійно діючий проект «Київський Освітній Хаб». Тому з наступного року кияни зможуть безкоштовно навчатись англійській, німецький та французькій мовам, а для іноземних гостей Києва відкриємо курси української мови», – каже мер Києва Віталій Кличко.

Він зазначив, що рішення вже затверджене на рівні міської адміністрації і проходить погодження у профільних комісіях Київради. Планується, що у 2019 році «Київський Освітній Хаб» відвідає 100 тисяч осіб. Програму навчання розробляє психолінгвіст Віталій Зубков, який протягом 20 років викладає 5 іноземних мов.

«У сучасному світі нікому не потрібно пояснювати важливість володіння іноземними мовами. В Україні поки що англійською розмовляє тільки 7% людей. Це дуже мало. Тому наше завдання – щоб якомога більше людей вивчали іноземну мову, могли спілкуватися англійською. Особливо, молоде покоління. І ми для цього сьогодні створюємо усі умови. Адже знання мов – це можливість для спілкування, перспективи в освіті і цікавій роботі, інтегрованість в європейське співтовариство», – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, Київ продається по шматочкам. За останні роки, комунальні підприємства списували майно, яке потім за нормальні гроші продавали на аукціонах.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив