1,2 млрд грн виділять киянам на компенсацію проїзду

1,2 млрд грн виділять киянам на компенсацію проїзду

У 2018 році на компенсацію проїзду пільговим категоріям населення було спрямовано 1,2 млрд гривень. Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на мерію.

«У рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на компенсацію пільгового проїзду у 2018 році спрямовано 1,2 млрд гривень. 1,024 млрд було передбачено програмою при її прийнятті, ще 187 млн гривень були виділені додатково на останньому пленарному засіданні Київради», – повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що, згідно із Законом України № 911-VIII, забезпечення безоплатного проїзду у громадському транспорті для окремих категорій громадян залежить винятково від рішення органів місцевого самоврядування.

«Розуміючи складність економічної ситуації у країні, Київ прийняв рішення і продовжує вишукувати кошти на компенсацію пільгового проїзду», – додав Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку та інші фінансові установи допоможуть Києву в питанні бюджету на 2019 рік. Сам проект бюджету вже достатньо збалансований і всіма узгоджений.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив