Київ: Омелян назвав вартість проїзду платними дорогами країни

Київ: Омелян назвав вартість проїзду платними дорогами країни

В Україні вартість проїзду платними дорогами може скласти близько 20 євроцентів за кілометр.
Таку попередню інформацію озвучив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу "Прямий", інформує Depo.ua.
"У випадку України, європейських країн, де практикуються платні автобани, вартість кілометра проїзду буде варіюватися між 20-70 євроцентів. Зараз йде дискусія. Якщо ми говоримо про вартість в Китаї, то там приблизно 20 євроцентів. Якщо ми говоримо про вартість в Європі, то 50-70 євроцентів", – сказав Омелян.
Він наголосив, що більш впевнено про вартість можна буде говорити тільки після проведення тендеру – коли буде відомо, яка компанія виграла і на яких умовах.

Міністр анонсував будівництво двох платних доріг найближчим часом.
"Що ми хочемо зробити цьогоріч. Цьогоріч ми анонсуємо будівництво відрізку між Львовом і Краковцем. Це повинна бути платна дорога. І я сподіваюся на те, що якщо тендер пройде успішно, ми будемо мати початок будівництва вже у 2019-му році. Ми почали підготовку техніко-економічної документації "Київ – Біла Церква". Це теж має бути автобан в Україні, це також платно", – сказав Омелян.
Нагадаємо, 25 вересня 2017 року виконуючий обов'язки голови Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") Славомір Новак заявив, що будівництво платних доріг в Україні може розпочатися не раніше ніж за 3-4 роки.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив