Київ: сьогоднї Народний День Пам'яті полеглих захисників України

Київ: сьогоднї Народний День Пам'яті полеглих захисників України

29 серпня 2014 року - день найбільших втрат України в російсько-українській війні, день нашої скорботи та Пам'яті.
Іловайська трагедія – це пекуча рана на тілі України, яка не загоїться ніколи. Родини полеглих Героїв пропонують визначити саме 29 серпня єдиним Днем Пам'яті полеглих захисників України в російсько – українській війні та запрошують 29 серпня 2018 року до Стіни Пам’яті Михайлівського Золотоверхого Собору на меморіальний захід «29 СЕРПНЯ – НАРОДНИЙ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ВОЇНІВ, ПОЛЕГЛИХ В РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКІЙ ВІЙНІ ЗА ЦІЛІСНІСТЬ ТА СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ», який буде проходити за наступним планом:
10.00 – 11.00 – збір родин полеглих Героїв, побратимів, друзів, представників громадських організацій. В цей час на площі перед Михайлівським Золотоверхим Собором будуть звучати патріотичні пісні у виконанні відомих та невідомих українських виконавців.
11.00 – офіційний початок вшанування пам’яті полеглих Героїв, який розпочнеться з хвилини мовчання, виступи організаторів та учасників заходу. 
12.00 - Всеукраїнський молебень за загиблими в російсько-українській війні.
13.00 - Урочисте покладання квітів почесною вартою та представниками влади до «СТІНИ ПАМ’ЯТІ».
13.30 - Відкриття терміналу з електронною Книгою Пам’яті полеглих за Україну. 
Урочисте вшанування пам'яті полеглих захисників також буде проходити за участі дитячих колективів художньої самодіяльності.
Починаючи з 23 серпня до 30 серпня 2018 року на Михайлівській площі буде представлено пересувну експозицію «БЛОКПОСТ ПАМ’ЯТІ» з вітринами, які розповідають про загиблих ВОЇНІВ, та артефакти російсько-української війни.
ПРИЙДІТЬ, ВШАНУЙТЕ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ!


джерело: Події Києва

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив