Київ: будівництво метро на столичний Виноградар "під питанням"

Київ: будівництво метро на столичний Виноградар

КП "Київський метрополітен", що є замовником у тендері на будівництво ділянки лінії метро на Виноградар, призупинило торги через скаргу ТОВ "Будівельна компанія "Адамант" до Антимонопольного комітету України.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі метрополітену, інформує Depo.Київ.

Згідно з документацією в системі ProZorro, КП "Київський метрополітен" відхилив пропозицію "Адамант", пославшись на ненадання і невідповідність деяких тендерних документів.
На думку "БК "Адамант", метрополітен цим рішенням незаконно позбавив його права на участь у процедурі закупівлі. У скарзі до АМКУ компанія стверджує, що надала всі необхідні документи, а помилки, на які вказує замовник, - формальні (несуттєві) і не можуть бути підставою для виключення з конкурсу.
"Адамант" також вказує на порушення з боку інших учасників тендера, допущених до конкурсу. Компанія просить АМКУ скасувати її виключення з тендера та зобов'язати "Київський метрополітен" визнати, що БК "Адамант" відповідає кваліфікаційним критеріям тендерної пропозиції.
Крім того, компанія просить визнати, що іншого учасника закупівель - ПАТ "Київметробуд" - було неправомірно допущено до аукціону, і просить зобов'язати "Київський метрополітен" відхилити пропозицію ПАТ.
Згідно з інформацією в системі ProZorro, пропозиції на торги подали три компанії, до участі в тендері були допущені ПрАТ "Інтербудтонель" і ПАТ "Київметробуд".
ПАТ "Київметробуд" пропонує побудувати ділянку метро за 26 місяців, "Інтербудтонель" - за 18 місяців із залученням як субпідрядника ПАТ "Дніпрометробуд", яке побудувало першу чергу метрополітену в Дніпропетровську за договором від 1999 року.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив