Київ: в столиці встановлено рекорд

Київ: в столиці встановлено рекорд

Національний рекорд - "Найдовший Державний прапор України" встановлено у Дарницькому районі столиці

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація інформує: 

У Дарниці потужно відзначили День Прапора України та встановили Національний рекорд!
У всі часи, в усіх країнах, державний прапор був і залишається однією з найвищих і найбільш шанованих святинь. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, історії та сьогодення. Під цим знаменом наш народ ішов до проголошення самостійної України. Державний прапор є одним із основних символів нашої держави, її гордістю. 
І сьогодні, 23 серпня 2018 року він об’єднав мешканців Дарницького району столиці. У цей урочистий день нам є чим пишатися. Ми з гордістю зазначаємо, що у Дарницькому районі міста Києва розгорнуто найдовший Прапор України довжиною 2 кілометри 700 метрів!
Кожні 100 метрів стягу символізують 27 років Незалежності України та приурочені 100-річчю відновлення української державності!
Сотні дарничан у цей день прийшли на проспект Бажана аби встановити Національний рекорд України і розтягнути стяг від метро Бориспільська до метро Позняки.
У святковому заході до Дня Прапора України також взяли участь учасники АТО, ветерани та представники численної громадськості.
Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів суверенітету держави.
Шановні мешканці, нехай у ваших серцях завжди живе почуття гордості за Батьківщину і наш Прапор! У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, благополуччя, миру в родині, успіхів та процвітання.


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив