Кличко відкрив чемпіонат Європи з міні-футболу

Кличко відкрив чемпіонат Європи з міні-футболу

Мер столиці Віталій Кличко взяв участь у відкритті чемпіонату Європи з міні-футболу-2018, який розпочався у Києві. Матчі відбуватимуться в комплексі «Місто спорту» на Долобецькому острові в Гідропарку. У змаганнях бере участь 20 команд із різних країн, у числі яких і збірна України. Це вже 9 євротурнір під егідою європейської асоціації міні-футболу (EMF).

Кличко привітав усіх учасників і вболівальників чемпіонату та відзначив, що українська столиця рада приймати такий спортивну подію.
«Це добре, що в Києві відбувається все більше великих міжнародних заходів- культурних, спортивних. Ми на високому рівні провели і пісенний конкурс Євробачення минулого року, і фінал Ліги чемпіонів УЄФА цієї весни, і готуємося вперше прийняти конгрес Всесвітньої боксерської організації (WBC) восени цього року. І також я радий, що сьогодні ми відкриваємо в Києві європейський чемпіонат з міні-футболу, яким захоплюються мільйони людей у світі», - відзначив Віталій Кличко.
Українська федерація міні- футболу існує з 2016 року. Відтоді вона брала участь у всіх континентальних першостях.
Міні-футбол – це аматорський вид спорту в Україні. За його правилами участь у матчах можуть брати лише ті футболісти, які впродовж останнього року не мали професійних спортивних контрактів.
Чемпіонат триватиме в Києві до 18 серпня.
---

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив