В "Укрзалізниці" прокоментували можливе скасування сполучення України з Росією

В

За умови скасування пасажирського залізничного сполучення між Україною та Росією ПАТ "Укрзалізниця" буде виконувати рішення Міністерства інфраструктури України
Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Центр транспортних стратегій" (ЦТС).
В "Укрзалізниці" пояснили, що головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що формує та забезпечує реалізацію державної політики в транспортній сфері, є саме Мінінфраструктури.
"Враховуючи викладене вище, "Укрзалізниця" буде виконувати всі рішення, ухвалені на найвищому державному рівні", - відзначили в "Укрзалізниці".
Повідомляється також, що за 7 місяців 2018 року сполученням Україна-Росія було перевезено 454 тисячі пасажирів, що на 89,1 тисяч пасажирів, або на 16,4% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
У графіку пасажирських поїздів на 2017/2018 рік перевезення між Україною та Росією забезпечуються курсуванням 13 пар поїздів.
Разом із тим, в "Укрзалізниці" не змогли відповісти на питання, скільки у фінансовому плані може втратити підприємство від припинення пасажирських перевезень.
Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Україна розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією.
Окрім того, перший заступник представника президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов заявив, що разом із закриттям залізничного сполучення з Росією слід закрити й автобусне.
Довідка: Нагадаємо, 25 жовтня 2015 року Україна повністю припинила авіасполучення з Росією.
Омелян неодноразово заявляв, що авіасполучення з Росією, яке нині не здійснюється, може буде відновлене лише після повернення всіх українських територій, захоплених Кремлем.
Окрім того, Омелян заявляв про плани України в судовому порядку стягнути штраф із авіакомпаній Росії, що здійснюють польоти в окупований Крим.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив