На межі: Сенцов передрікає свою загибель

На межі: Сенцов передрікає свою загибель

Сестра українського політв’язня Олега Сенцова Наталія Каплан заявила, що Сенцову настільки погано, що за ним потрібно терміново відправляти медичний літак.

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Громадському”.
 
Сестра ув’язненого розповіла, що його небезпечно перевозити в лікарню навіть звичайним пасажирським літаком, а якщо його хочуть відправити по етапу, так званим “столипінським поїздом”, то він цього точно не переживе.
“Я добре знаю Олега і якщо він скаржиться, а зараз він скаржиться і припускає кінець, то можу сказати, що все дуже погано і це можна множити на 100. Тому що Олег з тих, хто не говорить, що йому погано до останнього”, – повідомила Каплан.
 До Сенцо
ва знову не пустили священика Григорія Міхнова-Войтенка. Першу відмову аргументували тим, що начальник колонії “не бачить доцільності” в цій зустрічі. Міхнов-Войтенко узяв документ на відвідування Сенцова від своєї релігійної організації і знову спробував побачити політв’язня.
Однак цього разу священику сказали, що потрібно ще й звернення ув’язненого. Поки священик залишається в Лабитнангі чекати можливості побачитися з Сенцовим.
джерело  etcetera

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив