Київ: одна камера за місяць зафіксувала 70 тисяч водіїв-порушників

Київ: одна камера за місяць зафіксувала 70 тисяч водіїв-порушників

Розповів про ситуацію зі запуском системи автоматичної відеофіксації порушень на дорогах керівник Національної поліції Києва Андрій Крищенко.
Фізично камери на вулицях Києва з’явилися з 2017 року. Загалом їх у місті до 10 тисяч (разом з тими, які встановлені у парках, публічних закладах і т.д.).
Про це Крищенко розповів у інтерв’ю виданню "Лівий берег".
Закон про відеофіксацію правопорушень на дорогах ухвалений парламентом і підписаний президентом в 2015 році. Тоді ж були внесені зміни до Кодексу про адміністративні порушення, які й узаконюють автоматичну фіксацію порушень водіїв. Однак процес загальмувався на рівні Уряду, який мав розробити підзаконні акти за алгоритмом роботи цієї системи.
"Коли почне працювати закон, тоді і буде", - оцінив ситуацію із запровадженням відеофіксації Крищенко. 
Вимоги до вимірювачів швидкості руху встановлені відповідним технічним регламентом, який Кабмін затвердив ще в 2016 році. Однак його ще планують доповнити через залучення нових моделей відеокамер. 
"Скажу інше: ми налаштували на автоматичну фіксацію одну з камер в одному місці для двох видів правопорушень - проїзд на червоне світло і розворот через подвійну суцільну.
І за місяць зареєстрували понад 70 тисяч порушень. На одній камері! Давайте тепер помножимо цю цифру на розмір штрафів - 250 і 510 гривень ... і отримаємо цифру, яку недоотримав бюджет", - додав він.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив