Київ: новий завод з переробки сміття плануємо побудувати протягом двох-трьох років

Київ: новий завод з переробки сміття плануємо побудувати протягом двох-трьох років

Про це повідомляє Віталій Кличко:
Новий завод з переробки сміття в столиці планують побудувати протягом наступних двох-трьох років. Про це в ефірі “Сніданку з 1+1” заявив мер Києва Віталій Кличко.

“Сміття, - це сьогодні проблема не тільки Києва, це проблема всієї країни. Зараз у столиці працює один сміттєспалювальний завод, - “Енергія”. Нам потрібен новий завод саме з переробки сміття. Протягом двох-трьох років такий завод повинен бути побудований”, - сказав Кличко.
За словами мера, щорічно в Києві накопичується майже 1,2 млн тонн сміття. Наразі ухвалене важливе стратегічне рішення – відмовитись від практики захоронення відходів і розпочати їх переробку. 
“Ми детально вивчили досвід інших країн. Вже працює конкурсна комісія, оголошено конкурс на будівництво сміттєпереробного підприємства”, - відзначив мер.
За його словами, потужність заводу, який планують побудувати, повинна становити понад 420 тисяч тонн перероблених відходів на рік. До прикладу, приблизно таку потужність має полігон №5.
Відповідаючи на запитання журналістів щодо подальшої долі цього полігону, Віталій Кличко зазначив, що в майбутньому його буде закрито.
“Скоро розпочнуться роботи з реконструкції полігону №5. Буде укріплено дамби, збільшено потужність обладнання з переробки фільтрату. Ми укріпимо полігон, встановимо систему дегазації, і після цього закриємо його”, - відзначив мер.
Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив