Київ: антифейк від МОЗ України про Охматдит

Київ: антифейк від МОЗ України про Охматдит

З метою протидіяти розповсюдженню фейків у сфері охорони здоров’я, МОЗ України розпочинає новий формат комунікацій - #антифейк.
Антифейк - це оперативна інформація, покликана убезпечити ЗМІ та громадськість від поширення недостовірної або перекрученої інформації, що розповсюджується в інформаційному просторі.
1. Реорганізація НСДЛ “Охматдит” передбачає розширення можливостей лікування дітей завдяки оптимізації організаційної структури лікарні. Реорганізація Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку передбачає розформування адміністративної частини, що була необґрунтованою надбудовою над чотирма відділеннями (підтримуючої, інтенсивної хіміотерапії, трансплантації кісткового мозку, хіміотерапії онкогематологічних захворювань) і  не мала жодної лікувальної функції.
Жодне з відділень не закривається, а функціональні можливості відділення трансплантації кісткового мозку навіть розширюється: до штатного складу ввели посади імунологів, що дуже важливо для лікування дітей з первинним імунодефіцитом. У новій структурі це відділення називатиметься Відділенням трансплантації кісткового мозку та імунотерапії.
Кількість лікарів не змінюється. Кількість пацієнтів, яких здатна прийняти та пролікувати лікарня, завдяки оптимізації структури та розбудові лікарні суттєво зросте.
2. Дитяча онкологія цього року потрапила до переліку програм державних закупівель, за якими по низці препаратів Україна вперше вийде на забезпечення 100% обсягів запитів лікарень по всій країні. Це стало можливим завдяки ефективним процедурам державних закупівель через міжнародні організації.
3. У разі неможливості отримати необхідне лікування в Україні, громадяни мають можливість отримати підтримку держави для лікування за кордоном.  
Програма лікування за кордоном щороку збільшується. За останні два роки (2016 і 2017) кількість пацієнтів, які отримали допомогу від держави за цією програмою, склала 362 особи, що в 1,5 раза більше загальної кількості всіх пацієнтів програми за період з 2010 по 2015 рік включно.
джерело МОЗ

Комментариев 1

Офлайн
Oleg ogranihev
Oleg ogranihev 13 июля 2018 19:06
Що вони мутять  . 
Робіть окремо відділення  імунології і дайте  фахівцям працювати. 
Ну не треба тикати носом  головного лікаря  що вона з коломиї. Ну не було там онкогематології. Зараз вона розбереться що це і все стане на свої  місця.
Дайте людині розібратись. 

The new ну не треба тикати носом головлікаря  що вона з коломиї.ну не було там онкогематології.зараз жінка розбереться і буде окремо імунологія іі гематологія.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив