Київ: А. Матіос щодо трагедії вибуху міномету "Молот"

Київ: А. Матіос щодо трагедії вибуху міномету

Про це Анатолій Матіос пише на сторінці у Фейсбук:
До уваги ЗМІ та окремих "керівників" досудовим розслідуванням трагедії вибуху міномету "Молот"
Прочитавши новину про "призначення" керівником комітету з Нацбезпеки і оборони ВР України завтра 10.07.18р. слідчого експерименту для встановлення причин детонації міномету "Молот"- був невимовно здивований від власного незнання про самостійне наділення депутатів ВР процесуальними повноваженнями слідчого або прокурора у кримінальному провадженні.;( 
Трагедія смерті українських бійців змушує нас працювати гранично швидко але..!
Військова прокуратура не розповідає як і не береться писати законопроекти замість нардепів, а тому втручання в методику та процес розслідування до конкретного часу засідання окремо взятого комітету є вкрай неприпустим. Об'єктивність, неупередженість і процесуальний закон під час розслідування - понад усе.

Понад усе навіть від політичної доцільності або чиєгось бажання суспільної сатисфакції. Крапка.
А тепер по суті інформую суспільство і ЗМІ, що слідчий експеремент у межах проведення військової, балістичної, вибухо-технічної, хімічної експертизи причин детонації міномету М120-15 "Молот" буде проведено у середу 11.07.2018р.
Основна причина- ухвала Рівненського суду про проведення вказаної експертизи фахівцями КНДІСЕ отримана слідством лише о 17.00 год. сьогодні 09.07.2018р.( принагідно знову "дякую" так званим змінам до КПК України імені Лозового про порядок призначення судом експертиз протягом 5 днів).

Причина проведення експертизи лише в середу 11.07.2918р.- Експертам необхідно прибути на полігон, ознайомитися з наявними на цей час зібраними доказами та матеріалами кримінального провадження, а також визначитися щодо необхідної методики підриву/детонації двох наданих Міноборони екземплярів мінометів "Молот" з експериментом одинарного та подвійного заряджання, у стані із знятими та/або наявними запобіжниками, механізму дослідження хімічного складу стволів міномету, тощо.
Направив відповідний лист Міністру оборони України, який надає повне сприяння та максимально допомагає розслідуванню.
p.s.- для слідчого експерименту відібрані міномети "Молот" з тієї ж заводської партії, що і міномет, який вибухнув і спричинив загибель українських бійців.

Співчуваю близьким і рідним загиблих та поранених бійців 128 бригади:(

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив