Віталій Кличко: «Треба постійно звертати увагу світу на ті виклики, яким сьогодні протистоїть український народ»

Віталій Кличко: «Треба постійно звертати увагу світу на ті виклики, яким сьогодні протистоїть український народ»

Мер Києва Віталій Кличко відвідав концерт, який відбувся на Софійській площі в рамках міжнародного проекту «Шляхи дружби. Равенна–Київ. Міст братерства через мистецтво та культуру».
«Шляхи дружби» – багаторічний проект, започаткований престижним Ravenna Festival у 1997 році. Відтоді концерти проекту відбувалися в таких містах, як Бейрут, Єрусалим, Найробі, Дамаск, Тегеран, Сараєво. Несучи миротворчу місію або вшановуючи пам'ять жертв найтрагічніших подій сучасності.
«Цей захід сьогодні – ще одна можливість звернути увагу світу на події, які відбуваються на Сході нашої країни. Аби світ пам’ятав про ті виклики, яким сьогодні протистоїть український народ», – зазначив Віталій Кличко в коментарі журналістам.

За словами мера, подібні заходи – це також можливість ще раз презентувати Київ як сучасну європейську культурну столицю. На сцені на Софійській площі глядачі побачили зірок класичної музики зі всього світу. Зокрема, маестро Рікардо Муті – засновника та автора проекту, найвидатнішого диригента сучасності, художнього керівника і головного диригента театру «Ла Скала», українку Людмилу Монастирську – одну з найкращих сучасних оперних співачок світу, українського оперного співака Сергія Магеру. Також до проекту в Києві приєднався відомий американський актор театру та кіно Джон Малкович, який виконав симфонічну поему «Портрет Лінкольна» Аарона Копленда. Цей твір був написаний у розпал Другої світової війни та присвячений національному герою американського народу Аврааму Лінкольну. У ролі читця-декламатора уривків з текстів Президента Лінкольна в різні часи виступали відомі актори або політичні і громадські діячі: Маргарет Тетчер, Білл Клінтон, Барак Обама, Ніл Армстронг, Кетрін Хепберн, Пол Ньюман, Генрі Фонда та інші відомі особистості.
Мер Києва подякував Міністерству культурної діяльності та спадщини і туризму Італії, Міністерству закордонних справ Італії, адміністрації регіону Емілія-Романья, мерії міста Равенна за підтримку у проведенні цього масштабного заходу.
Такий же концерт 3 липня відбудеться в італійському місті Равенна. І участь в ньому візьмуть українські музиканти.
Як зазначив Віталій Кличко, ці музичні «подорожі дружби» мають гуманітарну мету і закликають до цінностей миру та свободи, взаємної поваги.
джерело КМДА

Комментариев 1

Офлайн
гость
гость 2 июля 2018 12:22
ты лучше водой горячей обеспечь оболонь и другие районы,где ее нет... деятель кастрюлеголовый....

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив