Киян запрошують приєднатися до відкритої зустрічі з метром

Киян запрошують приєднатися до відкритої зустрічі з метром

Одкровення художника Івана Марчука: приєднуйтесь до відкритої зустрічі з метром!
18 червня (понеділок) о 18.30 у столичному ЦУМ (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) пройде відкрита зустріч-розмова з генієм українського живопису Іваном Марчуком – Marchuk Artist Talk. 
У ході зустрічі автор розповість про створення проекту «Коріння» («The Roots»), який демонструється у ЦУМ до 4 липня, а також відверто відповість на будь-які питання аудиторії. 
Вхід для всіх бажаючих – вільний. 
Організатор Marchuk Artist Talk, а також безпосередньо виставки “Коріння” – Sky Art Foundation. Партнери – ЦУМ Київ / TSUM Kyiv Department Store та Business Gallery Ukraine.
Нагадаємо, що проект «Коріння» («The Roots») об'єднав близька сорока полотен п'яти (з 12) авторських циклів широкого творчого діапазону – від філософськи проникливого «Голосу моєї душі» і гіперреалістичних пейзажів до витончених картин серії «Втомлена мелодія» (серію картин створено у 70-х роках та експоновано вперше) та сюрреалістичного космізму «Погляду у безмежність». Також митець пропонує глядачеві новий монументальний цикл своїх робіт «Кольорові прелюдії» (10 полотен), який експонується вперше. 

"Іван Марчук – автор з довгою творчою дорогою, сповненою чудернацьких історій, цікавих подій та людей. Потрапити на аудієнцію до такої особистості – велика подія, яка, впевнена, надовго запам’ятається тим, хто прийде поспілкуватися з автором унікального живопису", – зазначає Юлія Островська, директор Sky Art Foundation.

Про художника:
Ivan Marchuk Artist – народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, почесний громадянин міст Києва та Тернополя, член Золотої гільдії Римської академії сучасного мистецтва. Його ім’я – у числі сотні геніїв сучасності (за версією британської газети The Daily Telegraph), які створюють багатовимірний образ світу і, випереджаючи час, визначають напрямки і перспективи розвитку постіндустріальної цивілізації.
Народився 12 травня 1936 року в селі Москалівка Лановецького району Тернопільської області у родині відомого ткача. У 1951-1956 навчався у Львівському училищі декоративно-прикладного мистецтва імені Івана Труша. У 1959-1965 – у Львівському інституті декоративно-прикладного мистецтва.
У 1965 році митець переїхав до Києва, де віднайшов власний шлях у мистецькому просторі, котрий дозволив стверджувати: «Я – єсмь!». 
У 1979 році пройшла перша офіційна персональна виставка у Москві. 1989-2001 – період еміграції (Австралія, Канада, США). 1997 – присвоєно Національну премію України імені Тараса Шевченка. 2006 – Міжнародна академія сучасного мистецтва у Римі прийняла Івана Марчука до лав «Золотої гільдії» та обрала почесним членом наукової ради. 
2013 – 2018 – великий виставковий тур у Європі, Азії, Африці.
2016 – виставка «Генотип вольності» відбулася у Європарламенті.
Іван Марчук ділить свою творчість на дванадцять творчих циклів: «Голос моєї Душі», «Пейзаж», «Портрет», «Цвітіння», "Шевченкіана", «Кольорові прелюдії», «Нові експресії», «Натюрморт», «Біла Планета І», «Біла Планета ІІ», «Виходять мрії з берегів», «Погляд у Безмежність». Доробок митця – близько 5000 творів, понад 150 монографічних та 50 колективних виставок.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам і інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів.
джерело: Події Києва

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив