МОЗ лише обіцяє закупити сироватку від ботулізму

МОЗ лише обіцяє закупити сироватку від ботулізму

Цього року Україна вперше на національному рівні закупить сироватки проти ботулізму.
Про це у відповідь на запит, в якому УНН намагався з’ясувати, чи наявні в Україні сьогодні сироватки від ботулізму взагалі, повідомили у прес-службі МОЗ.
“До 2018 року закупівля сироваток здійснювалася за кошти обласного або місцевого бюджетів, проте через відсутність реєстрації з 2014 року в Україні сироватка відсутня”, – уточнили у МОЗ.

Допоки МОЗ обіцяє закупити сироватки від хвороби, в Україні продовжують фіксувати спалахи інфекції із летальними наслідками.
Наприкінці травня нові випадки ботулізму були зафіксовані у Запорізькій, Київській, Черкаській, Львівській та Харківській областях.
А минулого понеділка, 28 травня, в клінічній лікарні Києва від агресивної форми ботулізму померла жінка.
Нагадаємо, за словами нардепа Сергія Тригубенка, поширення в Україні різних епідемій, зокрема кору, дифтерії, ботулізму і ротавірусів, продемонструвало неспроможність влади забезпечити безпеку власних дітей.
“З одного боку відсутня державна програма з вакцинації, з іншого – відсутній контроль за елементарним санітарним благополуччям. У сукупності все це множимо на тривалий застій і безрезультатність реформ, як контролюючих органів, так і охорони здоров’я. На виході отримуємо загрозу національній безпеці, яка проявляється у вихованні нездорового молодого покоління з враженим і нестійким імунітетом. Я може і глобалізую питання, але так воно і є. І замовчувати масштаби катастрофи – щонайменше злочинно”, – підкреслив він.

джерело

Комментариев 1

Офлайн
Kueithcralo
Kueithcralo 13 июня 2018 01:07
Люди кто хочет играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив