Небайдужі українці протягнули руку допомоги маленькому хворому херсонцю

Небайдужі українці протягнули руку допомоги маленькому хворому херсонцю

Нагадаємо, з допомогою  інфорагенства "Улюблене місто" до усіх небайдужих людей звернулися батьки Марка Кузьмичова, якому лише 2,7 рочки.
Дитина серйозно хвора, але лікарі запевняють, що шанс на одужання і повноцінне життя у маленького херсонця є. Для цього хлопчику треба пройти дороговартісний курс лікування у столичному Інституті імунології.
Матеріал про Марка з проханням допомогти зібрати кошти на лікування ми розмістили не лише наа сайті "Любимый Херсон", а й на усіх ресурсах нашого інформагентсва в інших містах України.
І результат вже є, повідомляє батько Марка, дякує всім, хто вже відгукнувся й допоміг, а також вірить, що спільними зусиллями вдаться зібрати всю необхідну суму, тим самим подарувати дитині здоров'я й щасливе життя.
Шановні друзі!
Дякуючи Вашій допомозі, було зібрано необхідну суму на придбання ліків ще на один місяць.
Лікування продовжується! Залишилося зібрати ще 280 тис. грн.
Дякуємо за Вашу допомогу!

Рахунок дружини в Приват банку 5168742715123935 Кузьмичова М.Д.
Телефон мами Марка -  Маргарити 
099 242 39 30

Комментариев 1

Офлайн
Kueithcralo
Kueithcralo 13 июня 2018 00:36
Люди кто желает играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив