У Києві відбудеться п'ятий ювілейний День Вуличної Музики

У  Києві відбудеться п'ятий  ювілейний День  Вуличної Музики

Про цю подію повідомляється на сторінці у Фейсбук:
19 травня 2018 року 5 ювілейному Дню Вуличної Музики у Києві БУТИ! 

Реєстрацію для музикантів на участь у святі відкрито!
http://streetmusic.com.ua/


У третю суботу травня понад 50 міст по всій Україні співатимуть та музикуватимуть одночасно.
Цьогоріч до наймасштабнішого всеукраїнського музичного флешмобу приєднались ціла плеяда нових міст, серед яких Славутич, Миколаїв, Херсон, Рівне, Маріуполь, Дрогобич та Авдіївка. 
Чому ми передумали:
За 2 місяці до події команда ДВМ скасувала проведення свята у Києві, проте продовжила супроводжувати та навчати нові українські міста. За цей час ми отримали чимало відгуків і тепер точно знаємо, як сильно ви чекали на День Вуличної Музики цієї весни і наскільки близьким і рідним свято стало для кожного з вас. 

20.04.2018 на рахунку ДВМ стало на 10 000 грн більше. Ця несподівана новина надихнула команду ДВМ Київ повірити в те, що спільними зусиллями ми проведемо свято музики в столиці.

10 700 грн вже зібрано на рахунку ДВМ і найприємніше, що останні 10 000 надійшли на рахунок анонімно!

Необхідний мінімум в 150 000 грн буде витрачено:

* 3 повноцінні музичні локації на Пейзажній алеї, на яких щогодини з 12:00 до 22:00 виступатимуть живі гурти
* тенти від дощу та сонця для музичних локацій
* фудкорт в парковій зоні під Пейзажною алеєю
* зону відпочинку для гостей фестивалю
* біовбиральні
* прибирання території 
* харчування для волонтерів
* воду для музикантів
* футболки для волонтерів
* інформаційні банери на всіх локації
* операційні витрати фестивалю

Ми закликаємо вас завітати на наш сайт за посиланнямhttp://streetmusic.com.ua/donate, обрати собі подарунок до душі або відмовитися від подарунку і зробити проведення свята можливим тому, що #найкращийденьвроці ми робимо разом: музиканти, які приходять виступити безкоштовно, волонтери, гості свята - всі ми! 

Ми віримо, що завдяки вашій підтримці, без грантів та спонсорів, ми все одно зберемо необхідний мінімум для проведення свята і самі собі його влаштуємо День Вуличної Музики - це про кожного з нас. 

Поширюйте дописи про День Вуличної Музики, використовуючи хештег #деньвуличноїмузикицея, адже День Вуличної Музики - це кожен з нас! 

До зустрічі 19 травня на Пейзажній алеї і не тільки!

Комментариев 1

Офлайн
Гость Kueithcralo
Гость Kueithcralo 13 июня 2018 07:21
Люди кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив