Кличко взяв участь у церемонії відкриття чемпіонату світу з кікбоксингу, який відбувається в Києві

Кличко взяв участь у церемонії відкриття чемпіонату світу з кікбоксингу, який відбувається в Києві

Віталій Кличко взяв участь у церемонії відкриття чемпіонату світу з кікбоксингу «ISKA», який відбувається в Києві. На турнір приїхали понад 500 спортсменів з понад 30 країн світу, зокрема США, Великої Британії, Китаю, Німеччини та Швейцарії.
Це перший світовий чемпіонат з кікбоксингу, який приймає столиця України.
«Я дуже радий, що саме Київ здобув право приймати таке чудове свято спорту - Чемпіонат світу з кікбоксингу! Як меру, мені приємно відзначити, що наша столиця - місто активних і спортивних людей! І ми робимо все, щоб створювати для цього необхідні умови», - відзначив мер столиці. 
За його словами – чемпіонат буде видовищною подією. Протягом 6 днів на арені Київського міжнародного виставкового центру  змагатимуться найсильніші спортсмени з багатьох країн світу. Віталій Кличко зазначив, що для нього кікбоксінг став початком спортивної кар’єри. У 1992 році він виборов  титул Чемпіона світу з цього виду єдиноборств.
«Київ вперше в своїй історії приймає Чемпіонат світу з кікбоксингу, але я сподіваюсь – не востаннє! Наше місто все частіше проводить міжнародні спортивні події високого рівня.
Нагадаю, 26 травня, столиця - теж вперше - прийматиме фінал Ліги чемпіонів УЄФА.
А восени в Києві відбудеться Конгрес Всесвітньої боксерської Ради (WBC). Це теж важлива подія в світовому боксі, - зазначив мер Києва.  
- Я переконаний, що нашим гостям сподобається столиця України, наше прекрасне місто. І всі вони захочуть повернутися сюди знову!», - сказав мер.
Разом з Віталієм Кличком участь у церемонії відкриття взяли президенти федерацій кікбоксингу США, Великої Британії та України. Серед почесних гостей також були перший та третій Президети Країни Леонід Кравчук та Віктор Ющенко.
Самі бої розпочнуться 3 травня. Змагатимуться спортсмени у кількох вагових категоріях. Будуть визначені Чемпіони світу і серед дітей.  

 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив