«Київтеплоенерго» готове прийняти на роботу 5 114 працівників

«Київтеплоенерго» готове прийняти на роботу 5 114 працівників

Місто відзавтра приймає на роботу 5 тисяч працівників Київенерго.
Завод «Енергія» буде переведено до міського підприємства із 1 серпня 2018 року
Із 27 квітня комунальне підприємство «Київтеплоенерго» готове прийняти на роботу 5 114 працівників ПАТ «Київенерго».
Наразі комунальне підприємство очікує від «Київенерго» заяв працівників на переведення.
Як повідомляє прес-служба КМДА, про це розповів в.о. директора КП «Київтеплоенерго» В’ячеслав Бінд.
Представник підприємства заявив, що процес прийняття у штат «Київтеплоенерго» працівників здійснюється з урахуванням рішення Київради від 24 квітня, згідно з яким із 1 травня 2018 року в експлуатацію «Київтеплоенерго» переходять котельні, теплові мережі, теплові пункти, лічильники та інше допоміжне майно.
Також на першому етапі забезпечується переведення 5 114 працівників ПАТ «Київенерго». ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, завод «Енергія» та ще понад дві тисячі працівників будуть переведені до міського підприємства із 1 серпня 2018 року, після отримання необхідних ліцензій та дозволів.
-Позиція КП «Київтеплоенерго» у питаннях формування штату залишається незмінною: ми готові працевлаштувати усіх працівників, які задіяні у виробничих процесах і які мають відповідну кваліфікацію.
Про це ми офіційно повідомили ПАТ «Київенерго» листом ще заздалегідь та отримали інформацію щодо персонального переліку спеціалістів – це понад 7,5 тисяч фахівців.
Як тільки ми отримаємо заяви від людей, будемо готові їх офіційно оформити у «Київтеплоенерго", – зауважив В’ячеслав Бінд.
Він також наголосив, що комунальне підприємство збереже для працівників відповідну заробітну платню та соціальні гарантії, а також створить належні умови роботи. Процес відбувається у плановому режимі і проблем із переходом немає.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив