Київ: що робиться у столичних школах після старту вступної кампанії у перший клас

Київ: що робиться у столичних школах після старту вступної кампанії у перший класЩо робиться у столичних школах після старту вступної кампанії у перший клас
Департамент освіти, науки, молоді та спорту КМДА оприлюднив деякі деталі про перебіг вступної кампанії столичних дітей у перший клас.
Радимо ознайомитися з тим, які труднощі постають перед батьками та вчителями через те, що мегаполіс забудовувався останні роки вкрай нерівномірно й непродумано. Як в погоні за квадратними метрами, забудовники знехтували елементарними правилами розвитку міста, його соціальними потребами.
Перед вами супутникове зображення карти мікрорайону Слов'янської гімназії та ліцею №303. Кольором виділено будинки, закріплені за цими закладами освіти.

Маємо цікаве питання до популістів, котрі говорять про несправедливість розподіленої території обслуговування та порушення прав дітей.
Як при такій кількості (26-ти поверхових!!!) будинків, частина з яких на 1000 квартир, правильно розподілити навантаження на 2 школи?
Відповідь ховається не лише у відповідальності забудовників, але й батьків.
Купуючи житло, поруч з яким немає садочка або школи, ви разом з квартирою купуєте проблему. Шановні батьки, будьте готові до того, що вашій дитині прийдеться їздити кільки зупинок до школи, якщо до вибору житла ви підійшли необдумано.
Поки ж ми задаємось такими питаннями, директори шкіл спокійно продовжують приймати заяви від батьків. Сьогодні поділимось цікавими цифрами від колег зі Слов'янської гімназії. За 3 дні прийнято 227 заяв лише з території обслуговування(!) та ще 90 (сестрички-братики). Минулого року з понад 2 000 бажаючих було зараховано 253 першачка. Аналізуючи потребу, що виникла через інтенсивну забудову житлового сектору, для гімназії не виключена необхідність навчання у 2-гу зміну.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив