Київ: завтра відбудеться прем'єра кінофільму "Перехрестя Балу"

Київ: завтра відбудеться прем'єра кінофільму

Завтра, 24 квітня, о 17.00, в кінотеатрі "Жовтень" за адресою вул. Константинівська 26, відбудеться прем'єра кінофільму "Перехрестя Балу".

У центрі картини – чотири українських воїни, які героїчно тримали оборону на сумнозвісному блокпості "Балу". Трагічна доля переслідує стратегічний об’єкт, названий позивним свого першого командира, капітана Ільгара Багірова "Балу". Потрапивши в оточення під час розвідки в тилу противника, щоб не здатися в полон, капітан підірвав гранатами себе разом з ворогом.

Пізніше, у результаті зіткнення, старший прикордонного наряду на блокпості - В’ячеслав Семенов отримав звання Героя України, але вже посмертно. 
Стратегічне перехрестя стало точкою зіткнення світоглядів, характерів та інтересів. Люди різних мирних професій, вимушені були швидко оволодіти військовим мистецтвом, щоб вижити і не збожеволіти на перехресті "Балу". 
У зйомках, які проходили у різних містах країни, взяли участь військовослужбовці 11-го батальйону територіальної оборони, 128-ї гірсько-піхотної бригади, 30-ї бригади Збройних Сил України, оперативно-бойової прикордонної комендатури "Могилів-Подільський" Держприкордонслужби – захисники блокпосту «Балу» . 
Генеральний продюсер фільму - О. Дріз, керівник МПЦ "Фор-Пост", в активі якого ціла серія документальних фільмів на військову тематику: "Заміновані вірністю», "Одесити на Донбасі", "Іспит на людяність", "Війна на нульовому кілометрі" та міжнародні проекти. 
Режисер – Євгеній Коваленко
Режисер монтажу – Сніжана Потапчук 
Для реєстрації на подію, перейдіть за посиланням: 
https://goo.gl/forms/wYwP2Ayluk7nPaXH3

джерело
 


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив