СБУ блокувала легалізацію через Україну учасників міжнародних терористичних угруповань

СБУ блокувала легалізацію через Україну учасників міжнародних терористичних угруповань

Співробітники Служби безпеки України блокували спрямування до України представників міжнародних терористичних угруповань, а також використання нашої держави для легалізації злочинців у країнах Європи.
«Від іноземних партнерів нами отримано інформацію про затримання в країнах Європи п’яти осіб, причетних до діяльності міжнародних терористичних угруповань, в яких виявлено паспорти громадян України для виїзду закордон з елементами підробки», ‒ повідомив на брифінгу заступник Голови СБУ Віктор Кононенко.
У ході розслідування встановлено, що виявлені бланки вважаються офіційно знищеними одним з регіональних органів Державної міграційної служби.
«У подальшому правоохоронці встановили місцезнаходження лабораторії, в якій вони перероблялися», ‒ зазначив Віктор Кононенко.
Під час проведення за сприяння керівництва Державної міграційної служби санкціонованих обшуків у будівлі міграційного підрозділу співробітники СБ України вилучили 151 бланк паспортів, які всупереч вимог не були знищені, 45 актів на знищення анульованих паспортів та 8 заяв-анкет, що використовувалися для підробки паспортів.
За місцем проживання учасника угруповання правоохоронці виявили велику кількість обладнання та знарядь для підробки посвідок на постійне/тимчасове проживання, дипломів про вищу освіту, довідок, дата-штампів.
Зловмисник також зберігав п’ять кліше міграційної служби, вісім кліше міграційних органів РФ, тринадцять бланків дипломів іноземних вищих навчальних закладів, вісімдесят вісім печаток вітчизняних вишів та дев’ять дата-штампів Державної прикордонної служби.
Джерело: Прес-центр СБ України

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив