Київ: Комітет Ради підтримав відставку Супрун

Київ: Комітет Ради підтримав відставку Супрун

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я підтримав звернення до Кабміну щодо звільнення в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун,- повідомляють fakty.ictv.
Про це також повідомила голова Комітету Ольга Богомолець на своїй сторінці в Facebook.
– Щойно Комітет ВР з питань охорони здоров’я більшістю голосів схвалив проект Постанови Верховної Ради України №5642 про звернення до Кабміну щодо звільнення з посади в.о. міністра охорони здоров’я і висловив їй недовіру, – написала вона.
За її словами, в проекті постанови причиною зазначено гостру суспільну напруженість, яка виникла у зв’язку зі зривом програми державних закупівель ліків у 2016 році, що має ознаки службової недбалості.
– Я підтримала проект постанови, але хочу зауважити, що приводів для звільнення — набагато більше, і треба розібратися, що стало причиною катастрофи в медицині — професійна непридатність в. о. міністра або свідома урядова політика, адже роботу уряду в частині охорони здоров’я також було визнано Комітетом незадовільною, – додала Богомолець.
Співавторами проекту постанови є співголова фракції Опозиційний блок Олександр Вілкул та народний депутат від Опоблоку Ігор Шурма.
Раніше Супрун заявила, що проведення масових флюорографічних обстежень у здорових людей є застарілим методом діагностики туберкульозу.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив