Київ: яких підприємців притисне Гройсман

Київ: яких підприємців притисне Гройсман

Глава Кабміну Володимир Гройсман має намір посилити вимоги до діяльності підприємців, які займаються продажем продовольчих товарів.
 За словами глави уряду, Україна потребує зміцнення продовольчої безпеки громадян. Не залежно від того, де українці купують продукти – у магазинах, супермаркетах або на ринках, вони повинні гарантовано отримувати свіжий товар.
 Зокрема, прем’єр-міністр стурбований тим, що деякі недобросовісні підприємці по кілька разів переклеюють наклейки з датою виготовлення продукту. Вживаючи такий продукт, громадяни України починають хворіти, при цьому не розуміючи, через що.
Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України
У нас є зараз безліч проектів на телебаченні, у яких перевіряють ресторани, ринки і магазини. Що продають людям – це просто катастрофа. Тому вимоги мої, як прем’єр-міністра, будуть максимально жорсткими
 У 2017 році в Україні відбулося не менше 6 масових отруєнь, які зафіксували у Львові (56 постраждалих), Києві (200 і 39), Бердянську (261), Івано-Франківську (34) та Конотопі (63). Загальна кількість потерпілих становить понад 650 осіб, більше половини яких – діти шкільного віку.
Додамо, що основними причинами отруєння були: кишкова інфекція, сальмонельоз, кишкова паличка і золотистий стафілокок.
джерело: etcetera

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив