Порошенко зробив серйозне звинувачення на адресу МВФ

Порошенко зробив серйозне звинувачення на адресу МВФ

Президент України Петро Порошенко вважає, що іноземні партнери України не повинні диктувати нашій країні умови створення Антикорупційного суду. Про це він заявив в інтерв’ю Financial Times.
 За його словами, вимоги МВФ і Венеціанської комісії про участь представників організацій у відборі суддів Антикорупційного суду зазіхають на незалежність України.
“Якщо хтось може уявити, що міжнародні донори будуть формувати українські суди, то це суперечить Конституції”, – зазначив Президент.
При цьому голова держави готовий до внесення змін до власного законопроекту про Антикорупційний суд, якщо вони будуть відповідати українському законодавству.
 Ухвалення закону про Антикорупційний суд є однією з ключових умов надання Україні допомоги з боку іноземних партнерів. Зокрема МВФ, якому наша країна винна більше 11 млрд доларів.
Раніше Порошенко прогнозував, що новий суд може бути створено до кінця року.
При цьому багато експертів сумніваються в реалістичності подібних прогнозів, оскільки восени фактично почнеться передвиборна кампанія в рамках президентських виборів і основну увагу політиків буде зосереджено на ній.
джерело: etcetera

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив