Завтра в Києві буде тимчасово перекрито рух транспорту

Завтра в Києві буде тимчасово перекрито рух транспорту

Завтра, 20 лютого, Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.
Цього дня у Києві відбудуться заходи на Алеї Героїв Небесної Сотні, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.
Також передбачено проведення поминального молебню за Героями Небесної Сотні.
На час проведення заходів до Дня Героїв Небесної Сотні буде забезпечено посилену охорону громадського порядку і безпеку дорожнього руху, готовність сил і засобів оперативного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій, а також чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги.
До 6:00 22 лютого заборонено рух транспортних засобів вулицею Хрещатик – від вулиці Прорізної до Алеї Героїв Небесної Сотні в обох напрямках.
У зв'язку з цим будуть внесені тимчасові зміни у рух маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування у місцях заборони руху транспортних засобів, про що повідомимо додатково.
До 20 лютого заборонено паркувати автомобілі на Алеї Героїв Небесної Сотні та прилеглих територіях.
Також до 06:00 22 лютого на вул. Хрещатик (на ділянці від Майдану Незалежності до вул. Б. Хмельницького) задля підготовки та відзначення Дня Героїв Небесної Сотні вносяться зміни у рух автобусних маршрутів 24 та 114, а саме:
рух автобусного маршруту 24 буде організовано за схемою:
Національний музей історії України у Другій світовій війні - Європейська площа;
рух автобусного маршруту 114 буде організовано за схемою: вул. Милославська - стадіон ім. Валерія Лобановського; залізничний вокзал "Центральний" - Софійська площа.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив