Київ розірвав угоду на будівництво Wi-Fi в метро

Київ розірвав угоду на будівництво Wi-Fi в метро

Київська міська держадміністрація з 1 лютого 2018 року розірвала угоду з компанією Mosquito Mobile, яка виграла тендер на будівництво мережі Wi-Fi у київському метрополітені.
Про це йдеться в оголошенні КМДА в газеті "Хрещатик", пише ipress.ua.
"Згідно з рішенням 19 грудня 2017 року постійно діючої конкурсної комісії із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури Києва... з 1 лютого 2018 року фактично припинено інвестиційний договір від 2 грудня 2014 року "Про будівництво WiFi-мережі в Київському метрополітені", - йдеться в оголошенні.
У той же час агентство "Українські новини" з посиланням на директора департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрія Назарова повідомляє, що Київська міськдержадміністрація має намір оголосити тендер на будівництво мережі Wi-Fi в київському метрополітені до кінця березня.
"Найближчим часом, можна сказати що до кінця березня буде оголошено новий тендер на Wi-Fi в київському метрополітені", - зазначив Назаров.
Відзначається, що основною умовою тендеру визначено надання доступу до мережі інтернет на безоплатній основі на всіх станціях метрополітену. Повідомляється, що до тендеру будуть допущені як українські, так і міжнародні компанії.
Нагадаємо, в грудні 2014 року КМДА і "Фідомобайл" (надає послуги під брендом Mosquito Mobile) підписали договір про будівництво мережі Wi-fi в київському метрополітені.
На початку січня 2018 генеральний директор Київського інвестиційного агентства Олег Мистюк заявив, що за останній рік Mosquito перестала займатися розширенням мережі Wi-fi у столичному метро через фінансові проблеми.
На сьогоднішній день безпровідний інтернет доступний на 12 станціяхкиївського метро ("Олімпійська", "Пл. Льва Толстого", "Майдан Незалежності", "Хрещатик", "Театральна", "Університет", "Золоті ворота", "Кловська", "Палац спорту", "Арсенальна", "Лук'янівська", "Дніпро"), також обладнаний 7 тунелях і більш ніж у 130 вагонах.

Комментариев 1

Офлайн
Гость Kueithcralo
Гость Kueithcralo 13 июня 2018 04:07
Люди кто желает играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив