Які місця займає Україна в світових рейтингах

Які місця займає Україна в світових рейтингах

За минулий рік Україна втратила ряд позицій в економічних світових рейтингах, проте поліпшила ситуацію в сфері державних послуг,- пише uk.etcetera.
 Протягом 2017 року позиції України в світових рейтингах кардинально змінювалися. Деякі позиції свідчать про успішність реформ в сфері державних послуг, інші ж, навпаки, говорять про невдачі українського уряду.
Найсерйозніший прорив Україна продемонструвала в рейтингу простоти сплати податків, піднявшись на 41 позицію – з 84-го на 43-е місце. При формуванні рейтингу враховувалася загальна ставка податку, час, виділений для звітності, кількість платежів, а також якість роботи податкових органів. 
Перше місце в цьому рейтингу ділять Катар і ОАЕ.
 Завдяки введенню безвізового режиму Україна зайняла 44-е місце в рейтингу паспортів, піднявшись на 14 позицій. Як відомо, даний рейтинг формується в залежності від кількості країн, які громадянин певної країни може відвідувати без візи. Відзначимо, що серед країн СНД Україна виявилася першою в цьому рейтингу. 
Перше місце в загальному рейтингу безвіза займає Німеччина.
За версією американського журналу US News & World Report, Україна знаходиться на 69-му місці в рейтингу кращих країн світу для життя. Відзначимо, що за рік Україна піднялася на чотири рядки вгору. При складанні рейтингу враховувався рівень життя населення в країні, темпи зростання економіки, а також вплив країни на світовій арені. Кращою країною виявилася Швейцарія.
У рейтингу свободи преси Україна отримала статус країни з «переважно невільною» пресою, набравши 6 балів з 10. Країнами з повністю вільною пресою були визнані США, Канада, Фінляндія і Швеція. «0» балів в рейтингу отримали Білорусь, Китай і Північна Корея. Ще в одному рейтингу, присвяченому свободі в світі, Україна набрала 62 бали зі статусом «частково вільна». У рейтингу демократії наша країна зайняла лише 83-е місце з класифікацією «гібридний режим». Перше місце серед демократичних країн зайняла Норвегія. 
У рейтингу свободи людини Україна посіла 132-е місце, втративши 17 позицій.
 На шість позицій покращилися показники України в рейтингу країн за рівнем тероризму, однак наша країна все ще залишається в топ-20 небезпечних країн світу, займаючи в ньому 17-е місце.
 У 2017 році Україна почала втрачати позиції в рейтингу інноваційних економік світу. Зараз наша країна знаходиться на 46-му місці. У рейтингу рівня життя Україна опустилася на 5 рядків, зайнявши 112-е місце. А в рейтингу економічної свободи Україна зовсім «зазнала аварії», посівши останнє місце в Європі і 150-е місце в світі. Відзначимо, що Україні все ж таки вдалося досягти успіху в сфері бюджетної прозорості, піднявшись на 18 позицій. В даному рейтингу ми зайняли 39-е місце.
Втім, є і рейтинги, в яких наша країна займає лідируючі рядки. Наприклад, Київ був визнаний найвигіднішою для подорожей столицею світу, а Україна очолила рейтинг країн, в яких істотно поліпшився діловий клімат.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив