Зникнення студентки медичного вишу в Києві: за дівчину вимагають гроші

Зникнення студентки медичного вишу в Києві: за дівчину вимагають гроші


У Києві активно продовжують шукати зниклу 30 січня 18-річну дівчину на ім'я Мукаддас Насирлаєва – студентку першого курсу університету ім. Богомольця.
Нагадаємо, вона вийшла з дому на вулиці Машинобудівній в Солом'янському районі і до сих пір не повернулася. Активісти, які займаються пошуками, повідомляють нові подробиці.
Як пише в Facebook Ровшанбек Розметов, голова ГО "Діаспора Туркменського народу", відпрацювалі ще два місця, де очевідці нібіто бачили Мукаддас"Друзі, станом на 13:00 5 лютого "Макдональдс" на Великій окружній, 14-в та "Сільпо" в ТРЦ "Аркадія" відпрацювали. Дійсно, в "Сільпо" була дівчина, дуже схожа на зниклу Муккадас, але не вона. Дякую співробітникам і службі охорони "Сільпо" за надану допомогу. Співробітники поліції отримали доступ до відеозаписів однієї лінії метро. Система розпізнавання облич в метро відсутня. Тому будемо переглядати відеозапис", – повідомляє він.
Також, за його словами, з'явилися люди, які вимагають гроші. Ровшанбек Розметов оприлюднив повідомлення, де невідомий пише: "Підеш в поліцію, дівчина постраждає, хочеш її почути, готуй гроші".
А по місту, тим часом, з'явилися оголошення про пошук Мукаддас. Таке ми помітили на скляній зупинці біля станції метро "Політехнічний інститут", – це одне з місць, де в останній раз бачили студентку.
Джерело: kiev-ukr.segodnya.ua
 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив