ПРОКУРАТУРА СПІЛЬНО З ДВБ НАЦПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ ЗАТРИМАЛА ЗЛОЧИННУ ГРУПУ З ЧИСЛА ДІЮЧИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

ПРОКУРАТУРА СПІЛЬНО З ДВБ НАЦПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ ЗАТРИМАЛА ЗЛОЧИННУ ГРУПУ З ЧИСЛА ДІЮЧИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ


25 січня 2018 року, за результатами тривалої та ретельно підготовленої спецоперації прокуратури міста Києва та Департаменту внутрішньої безпеки НП України, затримано членів організованої злочинної групи з числа діючих співробітників кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський, під прикриттям яких професійні крадії вчиняли злочини на території Київського залізничного вокзалу.
Очолював групу підполковник поліції – начальник сектору кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський.
До вчинення злочинів останній залучив щонайменше 5 оперативних співробітників кримінальної поліції та декілька груп професійних крадіїв, які сплачували правоохоронцям данину за можливість «працювати» на вокзалі. Крім того, крадії систематично ділились із працівниками поліції викраденим у подорожуючих громадян майном.
Наразі 7 членам організованої групи оголошено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України (строк покарання до 12 років з конфіскацією майна) та додатково оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України посадовим особам Національної поліції, що входили до складу організованої злочинної групи.
В межах вказаного розслідування 25 січня 2018 року слідчими столичної прокуратури спільно з працівниками ДВБ Нацполіції України проведено понад 35 обшуків за місцем проживання фігурантів кримінального провадження та у службових приміщеннях посадових осіб Нацполіції.
Також підготовлені клопотання про обрання кожному із членів злочинного угруповання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Слідчі дії тривають.
Повідомляє: прес-служба прокуратури міста Києва

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив