У столиці облаштують парк на честь Іллі Муромця та реконструюють Володимирську гірку

У столиці облаштують парк на честь Іллі Муромця та реконструюють Володимирську гірку

У новому році київська влада планує облаштувати парк «Ілля Муромець» і реконструювати Володимирську гірку. За словами радника мера Дмитра Белоцерковця, ім'я відомого святого богатиря отримає нинішній парк Дружби народів на Трухановому острові, повідомляє "Фома в Україні".
«Ми готуємо проект з відродження парку "Муромець". Парк Дружби народів на Трухановому острові був названий так у радянський час, але, якщо подивитися на старі карти Києва, то можна переконатися, що його історична назва – парк "Муромець". Згідно з переказами, це місце було територією сторожової застави і постійної дислокації київської дружини. Усі ми знаємо, що київська команда складалася з могутніх богатирів, а яскравими представниками цих богатирів були Альоша Попович, Добриня Микитич та Ілля Муромець», – сказав начальник управління туризму КМДА Антон Тараненко. Це буде тематичний парк, присвячений богатирям. У міськадміністрації планують розробити аудіоекскурсію для велосипедистів, а в самому парку – встановити кілька скульптур, у тому числі самого преподобного Іллю та билинний Віщий камінь. «Будуть й інші композиції, що ілюструють стародавні билини і сказання», – сказав чиновник.
Також зміниться унікальний історичний простір схилів Дніпра – парк «Володимирська гірка».
За 70 мільйонів гривень планується впорядкувати площу, на якій розташований пам'ятник рівноапостольному князю Володимиру. Реставрують альтанку, з'явиться нова головна алея до пам'ятника, обхідна панорамна алея, а також доріжки між пам'ятником і Володимирським узвозом.
джерело: https://religions.unian.ua/religinossociety/2338547-u-stolitsi-oblashtuyut-park-na-chest-illi-muromtsya-ta-rekonstruyuyut-volodimirsku-girku.html

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив