Пройшли обшуки у «Київстарі»

Пройшли  обшуки у «Київстарі»

Податкова поліція провела обшук в офісних приміщеннях мобільного оператора «Київстар», повідомила речник Державної фіскальної служби України Наталя Непряхіна в Facebook.
Вона зазначила, що обшуки стосувалися кримінального провадження за фактом несплати близько 2,4 мільярда гривень податків.
«4 січня 2018 року за фактичним місцем розташування офісних приміщень ПрАТ «Київстар» з метою відшукання та вилучення документів, що мають об’єктивне значення у кримінальному провадженні, проведений обшук», – заявила Непряхіна.
Вона додала, що обшук був санкціонований судом, під час його проведення проводився відеозапис.
Про обшук у «Київстарі» повідомляв також президент компанії Петро Чернишов.
«Сьогодні вранці до нас в головний офіс прийшло близько трьох десятків податкових поліцейських... В їх складі прийшли відразу чотири податкові майори! Що ж вони шукають в такому великому складі? Три договори, укладені дуже давно ще минулим керівництвом компанії і які вже припинили дію, і кілька десятків додаткових документів до них», – написав Чернишов у Facebook.
Він заявив, що справа «вигадана, оскільки компанія завжди справно і в повному обсязі перераховує всі податки і збори до бюджету країни».
Оператор мобільного зв’язку України «Київстар» існує вже 20 років, на сьогодні зв’язком «Київстар» користується 26,4 мільйона абонентів.
джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив