Не тільки аліменти: розлученим українцям доведеться розщедритися

Не тільки аліменти: розлученим українцям доведеться розщедритися

Мова йде про оплату лікування дитини, а також гуртків та занять.
Крім аліментів, одному з батьків, який проживає окремо від сім'ї  з дитиною чи має іншу родину, тепер доведеться брати участь нарівні з колишньою дружиною/чоловіком в оплаті додаткових витрат на дітей.
Зокрема мова йде про оплату лікування дитини, а також гуртків та занять, спрямованих на розвиток її здібностей. Таке рішення виніс ВСУ, передає Politeka.
За словами юристів, після розлучення діти зазвичай залишаються з матір'ю, і від батька дуже складно отримати навіть аліменти, не кажучи вже про додаткові гроші. На їх думку, призначена судом виплата повинна покривати все: і харчування, і одяг, і навчання, і інші витрати.
"ВСУ у своїй правовій позиції пояснив, що той з батьків, хто виховує дитину, може окремо вимагати виплат на лікування, якщо воно було потрібно, і окремо – на її розвиток. Це може бути і плавання, і музична школа, і будь-які гуртки. Для підтвердження витрат досить надати копії рахунків і всіх чеків. Ці витрати повинні бути розділені порівну між обома батьками", - пояснили правознавці.
Зараз в Україні активно зростає кількість судових суперечок між розведеними батьками, і це пов’язане з погіршенням добробуту. Дорослі економлять на всьому і на дітях також. Тому позови на предмет аліментів і додаткових виплат на утримання дітей зростають у геометричній прогресії.
джерело

Комментариев 2

Офлайн
ЯваCUCU
ЯваCUCU 5 января 2018 17:56
Только злобная дебильная разведенная чиновница могла такое придумать.


Офлайн
Ника
Ника 6 января 2018 14:46
Цитата: ЯваCUCU
Только злобная дебильная разведенная чиновница могла такое придумать.


Только жлобный жалкий дебил которому плевать на своих детей мог написать такой комментарий.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив