Киян обурило “кладовище” ялинок і сосен

Киян обурило “кладовище” ялинок і сосен

У Києві після Нового року в місцях торгівлі ялинками залишилися лежати зрубані дерева.
Уздовж Окружної дороги утворилося “кладовище” молодих ялин і сосен.
Відповідні фото публікують в соцмережах кияни і жваво обговорюють, передає “Народна Правда”.
“Здрастуй, ялинка, Новий рік. Так? Нелюди! Це всього лише два місця по Окружній. На кожному з 500 сосен і ялин – не менше. Тупорилі тварі. За таке потрібно теж лінчувати. Новий рік їм. бережіть ліс! Зовсім молоді сосни і їли. Серце кров’ю обливається”, – написав киянин Олексій Шкільний в Facebook.
Знімки прокоментували багато користувачів мережі: “Попит породжує пропозицію”. “Дикуни, що можна сказати. Не потрібно купувати, тоді і не буде попиту. Хоча, це питання невігластва і низького рівня освіченості”. “Я б заборонив їх різати. І років за 10 в світі змінилася б екологія”. “Аналогічне кладовищі на Мінській”.

А ось у Межигір’ї просять віддавати всі непотрібні або не продаються ялинки. Їх збирають для прожитку кіз, оленів і антилоп. Про це повідомив в Facebook Сергій Григор’єв, біолог-консультант місцевого зоопарку. Виявилося, що копитні тварини дуже люблять ласувати ялинковими гілками.
“Зоопарк “Межигір’я” прийме в дар будь-яку кількість непроданих новорічних ялинок. Наші копитні тварини (кози, олені, антилопи) будуть несказанно раді такому подарунку. На фото все, що залишилося від зеленої красуні після її обробки оленями, я тримаю в правій руці. У хід пішла навіть кора!” – написав Сергій.
джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив