Один з убивць Веремія отримав умовний термін

Один з убивць Веремія отримав умовний термін

22 грудня Шевченківський районний суд Києва визнав підозрюваного у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія Юрія Крисіна винним у хуліганстві.

Крисіну присудили умовний термін, передає Depo.ua з посиланням на Тексти.org.ua.

При цьому суд вважає його винним, але через малих дітей на утриманні та буцімто активне сприяння розслідуванню прийняла рішення про присудження 4 років умовно з випробувальним терміном у 2 роки.
Обвинувачений визнав свою провину, але його версія полягає в тому, що бив він Веремія до вистрілу Алієва. Хоча відео з місця подій свідчить про те, що удари наносилися після поранення Веремія зі зброї.
Прокуратура заявила, що подаватиме апеляцію.
Також суд забов'язав Крисіна оплатити 12 248 грн за експертизи.
На засіданні були присутні близько 20-25 журналістів. Коли суддя закінчив читати вирок, вони почали скандувати "ганьба" і "вбивця".
Довідка: 18 лютого 2014 року, увечері В'ячеслав повертався з Майдану у таксі. Неподалік від верхнього виїзду з Майдану, на Великій Житомирській, машину примусово зупинили, помітивши, що Веремій веде зйомку.
Журналіста витягли з авто, побили, вистрілили та продовжили побиття. Внаслідок нападу В'ячеслав Веремій загинув.
Завдяки відео, речдокам та свідченням інших учасників події з числа тітушок слідство змогло пред'явити обвинувачення Юрію Крисіну, якій за версією прокуратури, брав безпосередню участь у нападі.
Крисін, вважають слідчі, є однією з ключових фігур у ієрархії тітушок-кримінальників, які займались нападами, викраденнями, катуваннями та вбивствами під час Майдану.
Судові засідання у цій справі відбувались у закритому режимі, через начебто загрозу життю Крисіну, якому буцімто погрожували. Через це йому також була надана державна охорона з числа тоді ще міліції.
Крисін, відомий також у кримінальнальному середовищі під прізвиськами "Шкаф", "Криса", "Шрек".

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив